SUBMENU

Pionýr

 

Opravdu dobrý tábor

 

   

počítadlo.abz.cz


  

» Oddíly » Bubáci » Výroční zasedání 2014

Výroční zasedání 2014

Detail [›]

Jako každý rok se na konci ledna u nás konalo výroční zasedání Rady pionýrské skupiny. Na programu bylo zhodnocení činnosti v uplynulém roce a příprava a plánování programu a akcí na rok 2014. V návaznosti na nový občanský zákoník bylo třeba projednat i některé novinky, které se Pionýra přímo týkají.

Při pohledu na výčet akcí uskutečněných v loňském roce, které jsme připravili jak pro členy oddílů naší skupiny, tak pro širokou veřejnost, nelze tvrdit, že bychom o sobě nedávali vědět. Ledová Praha, letní tábor, příměstský tábor, airsoftový camp, Čertoviny, maškarní karneval, Slavnost světel, víkendovky a výlety oddílů, vzdělávací akce pro vedoucí – Kamínka, letní táborová škola Korálky. To je jen zběžný výčet akcí, které naše skupina pořádala nebo se na jejich realizaci podílela.

Nezapomeňme ovšem na to, že hlavní náplní naší činnosti jsou pravidelné schůzky pro děti a mládež. Od září 2013 jsme rozšířili nabídku svých oddílů, a ač neradi, nové zájemce už ve většině případů nemáme možnost do oddílů přibrat. Je to tedy dobrý ukazatel toho, že odvádíme dobrou práci – dětem se u nás líbí a rodiče nám důvěřují. Máme 5 oddílů, do kterých chodí děti od 4 do 16 let. Airsoftová jednotka a rukodělný kroužek Šikulové ještě doplňují naši rozmanitou nabídku.

Děkujeme vám za vaši důvěru v nás a slibujeme, že i nadále budeme hledat stále nové náměty, nápady, možnosti a budeme ve své aktivní činnosti pokračovat.

 

Kolektiv vedoucích a instruktorů