SUBMENU

Pionýr

 

Opravdu dobrý tábor

 

   

počítadlo.abz.cz


  

» O nás » Aktuality » Akce „Mjölnir“

Akce „Mjölnir“

Detail [›]

     Dne 8. 4. 2017 se naše jednotka s týmem Eagle Base zúčastnila akce Mjölnir. 301. Pionýrská měla roli speciální jednotky, jejímž úkolem bylo zneškodnit teroristickou základnu lokalizovanou v Norsku, která byla zodpovědná za teroristický útok v Londýně. Jelikož to nebyla oficiální akce, tak jsme si také museli dávat pozor na Norské vládní jednotky.

     Hned jak jsme zjistili, kde se základna nachází, začal náš útok. Teroristi se zdatně bránili jak naší jednotce, tak i té norské, ale nedokázali odolávat věčně. Po chvilce jsme se prostříleli až do jejich základny, kde jsme odpálili výbušninu a vrátili se zpět do výchozího bodu. A tím jsme zvítězili. V další hře se role prohodily, my se stali teroristy. Hned po začátku následující hry na nás začaly střílet Norské jednotky.  Po chvíli se k nám na základnu dostal jeden z Norů, ale byl zneškodněn ještě před tím, než stihl odpálit výbušninu. Zanedlouho se objevila speciální jednotka, která využila okamžiku, kdy byli všichni z nás vystříleni, a odpálila výbušninu. Norové se je snažili zastavit, ale speciální jednotka byla rychlá a vrátila se na svůj výchozí bod dříve, než je dostihli. Na další hru se znovu prohodily role a my byli tentokrát Norskými jednotkami. Naše taktika byla celkem prostá, odpálit výbušninu dříve než speciální jednotky, a pak je vystřílet. Jakmile začala hra, tak jsme zaútočili na základnu, kam jsme se rychle prostříleli a odpálili výbušninu. Teď už nám jen zbývalo postřílet speciální jednotky, které nám daly zabrat, ale porazili jsme je.

     Protože nám zbyl ještě čas, rozdělili jsme se na dvojice. Pravidla hry byla jednoduchá - dvojice, která zůstane jako poslední živá, vyhrává. Ve hře se objevily nějaké intriky a spojenectví, která se zdála ze začátku jako výhodná, ale nebyla. Nakonec v posledních vteřinách hry zvítězili David a Lukáš z Eagle Base.

     Po slavnostním zakončení bylo připraveno občerstvení, které pro všechny připravili vedoucí z Eagle Base. Panovala přátelská nálada mezi oběma týmy. Jménem týmu 301. Pionýrské děkujeme za skvělou akci.

 

 

Lukáš P.