SUBMENU

Pionýr

 

Opravdu dobrý tábor

 

   

počítadlo.abz.cz


  

» O nás » Aktuality » Akce Counter Strike

Akce Counter Strike

Detail [›]

     Dne 17. 10 2015 naši jednotku čekala netradiční akce. V čem netradiční? V tom, že jsme hráli proti početně vyrovnanému týmu. Připravili jsme se opravdu řádně a nepodcenili jsme ani strategii, kterou jsme si promysleli dopředu, na rozdíl od jiných akcí.

     První úkol byl obsadit bod na kraji lesa, umístit na něj bombu a hodinu jej bránit. Nepřátelé přišli z několika stran, a i když nám dali zabrat skrytí střelci v houští, bombu jsme bez větších problémů ubránili. Následující úkol byl dobýt bod z rukou nepřátel a deaktivovat bombu v něm ukrytou. Jednotka se rozdělila na podpůrnou (Bravo) a útočnou (Delta) část a sevřeli jsme nepřátele do kleští. Bravu se podařilo zajistit pozici v houští, kde měla nepřátele jako na dlani. Delta zaujala pozici pro útok. S válečným křikem vyrazila na nepřítele, který se nestačil divit. Deseti křičících a střílejících útočníků se prostě nejde neleknout. Vítězství bylo naše!

     Poslední částí naší mise bylo eskortovat VIP na bod úniku a 10 minut ji bránit. Sestavili jsme se do formace a vyrazili. A najednou byl nepřítel všude kolem nás. Osobní stáž VIP se ji snažila dostat na určený bod, přičemž se zbytek jednotky snažil udržet nápor nepřátel. Zmatek a střelba, křik a povely. Tím se poslední hra vyznačovala. Nikdo nevěděl, kde je nepřítel a kde spojenec, a vůbec kde vlastně sám je. Naštěstí pro nás se ochranka s VIP dostala na bod a ubránila se.

     Závěrem bych chtěl poděkovat týmu Eagle Base pod vedením Waldemara Janečka. Byli jste skvělí protivníci a doufáme, že se zase setkáme.

 

Kuba Č.