počítadlo.abz.cz

» Akce » Akce pro veřejnost » Běh s „PĚTADVACÍTKOU“

Běh s „PĚTADVACÍTKOU“

Detail [›]

Samostatný Pionýr letos slaví 25 let své existence! Nečekejte ale, že jsme si užívali na hostině plné dobrot. Narozky jsme oslavili v sobotu 25. 4. 2015 pěkným výšlapem či během (jak kdo :-)). Po cestě, která měřila necelé 3 kilometry (od bazénu, po cyklostezce, kolem baseballového hřiště zpět do lesíka blízko trati), nacházeli závodníci postupně 15 plakátů, na nichž si každý mohl přečíst informace o naší skupině PS Mír Domažlice. Kde sídlíme? Kolik pořádáme táborů? Co máme za oddíly? Co dělají Rafani? Mimoni? Pegasové? Veverky? Bubáci? A jak vůbec souvisí 301. jednotka s Pionýrem?Tyto a ještě další otázky byly našim účastníkům zodpovězeny. Na každém plakátě obsahoval i kontrolní otázku, jejíž odpověď děti vždy vepsaly do křížovky. Tajenka byla „maličko“ symbolická:

Pionýr… SLAVÍ NAROZENINY!

Aby se ale cestou nikdo neloudal, všem běžcům jsme stopli čas! V cíli čekala na každého malá odměna, velký pionýrský pes, který byl rád za každé foto se závodníky, a oheň na opékání buřtů! :-)       A zde jsou stupně vítězů:

1. místo: Pavlínka Uhrová (32 minut)

2. místo: Tomáš Nový (34 minut)

3. místo: Štěpán Uher (37 minut)

Celá akce se podařila, i když lehce poprchávalo. Všichni jsme dali do běhu co nejvíc sil a s radostí dosáhli cíle. :-)