SUBMENU

Pionýr

 

Opravdu dobrý tábor

 

   

počítadlo.abz.cz


  

» O nás » Aktuality » Společná víkendovka Mimoňů a Rafanů

Společná víkendovka Mimoňů a Rafanů

Detail [›]

Letošní letní prázdniny pro některé trvaly vlastně už od jara. A právě proto, se řada z nás již nemohla dočkat září, na které byla naplánovaná víkendovka oddílů Mimoni a Rafani. Všudypřítomná virová hrozba nás naštěstí nedostihla, a tak jsme si mohli užít víkend 18. – 20. září téměř podle plánu.

Nevyjeli jsme nikam daleko. Máme svoji táborovou základu rádi, a každý z nás se do ní rád vrací. Jinak tomu nebylo ani tentokrát. Jelikož jsou naši Mimoni a Rafani již celkem odrostlí, program tentokrát nebyl provázán žádným příběhem, ale to neznamená, že jsme se jen tak flákali. Celý víkend se nesl v duchu týmových a především pohybových her. Kde kdo si možná sáhl tak trochu na dno. Oba dva večery jsme si užili noční hry a přes den soutěžili, ať už v dřepování nebo například ve hře kámen, nůžky, papír.

A víte, co bylo na tom všem nejlepší? Že jsme strávili téměř 3 dny venku, což znamená na čerstvém vzduchu a to je poslední dobou docela složité. Všichni jsme ve zdraví přežili a už teď vyhlížíme, jak se situace vyvrbí, abychom si něco podobného mohli užít na jaře, popřípadě v létě na táboře.

A takto nám to spolu sluší (viz foto).

Zdar

Jája A.