SUBMENU

Pionýr

 

Opravdu dobrý tábor

 

   

počítadlo.abz.cz


  

» O nás » Aktuality » CAMP 2018

CAMP 2018

Detail [›]

     Bohužel nastal konec prázdnin, ale poslední týden této nejlepší části roku jsme s oddílem strávili na táborové základně v Újezdě u Domažlic, kde se uskutečnil již pátý ročník Airsoftového campu.

     Už po příjezdu v neděli jsme si ukázali, jak správně přepadnou nepřátelskou jednotku a jak se takovému přepadení bránit, v případě, že by tuto taktiku na nás někdo použil. A co je třeba umět, když někoho chcete přepadnout? No přece se zamaskovat…takže soutěž v maskování!

     A co kdyby z laboratoře unikl zombie virus? I na tuto situaci jsme se připravovali. V pondělí jsme si takový scénář vyzkoušeli a i když „horda zombie“ byla silným protivníkem, pár přeživších vždy zbylo.

     V noci na úterý se nám nepřátelští záškodníci pokusili podminovat základnu, takže rychle do vybavení a pokusit se jim v tom zabránit! I pře to, že byla tma a nedalo se vidět dál než metr před sebe, někteří se rychlím, výbojným přestřelkám nebránili. Jenže to jsme netušili, že nám nepřítel vyraboval zásoby jídla, a tak jsme si museli uvařit sami na ohni (nutno podotknout, že nikdo nic nespálil a všichni se dobře najedli). Odpoledne rychlá bitva o kopec, kde bylo zřízeno kulometné postavení.

     Středa byla spíše odpočinková, nějaké ty hry přes síť, stolní tenis, hry v lesíku, prostě pohoda. Ale tu pohodu přes den jsme si vynahradili večer (nebo by bylo lepší napsat v noci?), protože jsme museli přes nepřátelské území propašovat tři předměty. Opět tma jako v pytli a k tomu nepřátele, kteří číhali kolem cest. Došlo celkem ke dvěma přepadům a bohužel jsme ztratili dva předměty ze tří, ale co už…procházka při měsíčku stála za to.

     Poslední den jsme věnovali úklidu, skvělému obědu a (překvapivě) kartám a ping-pongu. A abychom toho neměli málo, tak nám v pátek 7. 9. opět začínají pravidelné schůzky v klubovně a doufáme, že se k nám připojí nějací ti nováčci.

     Fotky z akce naleznete ve fotogalerii.

 

Jakub Č.