SUBMENU

Pionýr

 

Opravdu dobrý tábor

 

   

počítadlo.abz.cz


  

» O nás » Aktuality » Akce „Brdy“

Akce „Brdy“

Detail [›]

     23. října byla naše jednotka 301. Pionýrská a spřátelená jednotka z Pionýrské skupiny Trojlístek Strašice povolána do boje. Tentokrát do Brdských lesů nedaleko Strašic. Úkolem bylo čelit nepřátelskému oddílu, ale hlavně obsadit body s tajnými informacemi a získat je pro sebe. Naše jednotka se rozdělila na 3 skupinky. První menší, působila  jako předsunutá hlídka o třech lidech, další dvě byly Bravo a Delta . Po taktické poradě nad mapou jsme začali. Ze začátku to šlo v klidu, zabírali jsme bod za bodem, když v tom se tým Delta dostal do souboje s nepřítelem.  Bohužel stál proti přesile a padl. Zbytek stále pokračoval v hledání bodů.  Kromě jednoho jsme našli všechny body, stejně jako nepřítel a tak hra skončila remízou; a ztrátou dvou našich členů, kteří se vydali na opačnou stranu a opustili herní pole. Po hodině navigování jsme se s nimi opět šťastně setkali .

     Druhá hra byla rychlejší a jednodušší. Obě jednotky šly proti sobě v rojnici a snažily se zastřelit nepřítele, byl to masakr, ze kterého nevzešel vítěz, protože pro naši  jednotku přijel transport a odvezl nás zpátky na základnu.

     Jménem naší jednotky bych chtěl poděkovat jednotce Trojlístek Strašice za organizaci této skvělé akce a těšíme se na další společnou akci, kterou na jaře uspořádáme zase my u nás.