SUBMENU

Pionýr

 

Opravdu dobrý tábor

 

   

počítadlo.abz.cz


  

» O nás » Aktuality » Akce BeL

Akce BeL

Detail [›]

     Dne 24. 4. 2016 v 10:00 se jednotka sešla v Újezdě k splnění důležitě mise. Naším úkolem bylo složit vlajku ze 2. částí a označit strategicky umístěný posed. Háček byl v tom, že ke splnění úkoly byly povolány obě čety – Bravo a Delta, ale vyhrát mohla pouze jedna. A tak po krátké přípravě a sdělení všech potřebných informací začal souboj. V prvním kole obě čety začali nejistě, ale Bravo zareagovalo rychleji a bod dobyli. To si Delta nenechala líbit a požadovala odvetu. V tomto druhém kole už byli boje urputnější a většinu času se zdálo, že Delta zvítězí, ale i přes všechno odhodlání četa Bravo obhájila vítězství.

     Jelikož byli všichni unavení vyčerpávajícím bojem, dali se do vaření. Někteří předvedli své kuchařské umění, jiní alespoň snahu.

     Po vydatném obědě začala ještě větší řež, než byla ta předchozí. Úkol se zdál jednoduchý, šlo pouze o to vystřílet všechny své nepřátele. To se ovšem díky rychlému oživování nepodařilo ani jedné četě, a tak to po 45 minutách vysilujícího a opotřebovávacího boje skončila bitva nerozhodně. Po vyhlášení čety Bravo za vítěze a ukončení akce se každý vydal svou cestou k domovu.

 

Foxík 5.5.2016