SUBMENU

Pionýr

 

Opravdu dobrý tábor

 

   

počítadlo.abz.cz


  

» O nás » Aktuality » Airsoftové setkání JAVOR 2019

Airsoftové setkání JAVOR 2019

Detail [›]

     O víkendu jsme se zúčastnili IV. Republikového setkání pionýrských airsoftových oddílů. Konečně přišla chvíle pro uplatnění dovedností a postupů, které jsme trénovali už od září! Téma akce: konflikt mezi zeměmi Hescuarské království a Demokratickou Republiku Hescuador.

     Hlavní akce se konala v sobotu, kdy jsme po celý den bojovali v zalesněných kopcích v okolí TZ Javor. Náš oddíl byl přiřazen k červenému týmu (Hescuarské království) společně s oddíly Task Force Hrádek a Sokoli. Následně nám byl přidělen generál, který naši stranu vedl. Jeho rozkazy se nám kolem poledne přestaly líbit, tudíž jsme na naší straně vyvolali revoluci, svrhli generála a začali si velet sami. A vyplatilo se nám to, protože jsme bitvu vyhráli!

     Druhý den jsme už jen vyhnali zbytky nepřátelských sil a naše revoluční garda zlomila i poslední zbytky odporu na opevněných (a vysokých) kopcích. Po tomto završení vítězství červeného týmu jsme se odebrali na ubikace si sbalit a vyrazili domů. No a co nás čeká dál? Příprava na letošní letní Camp!  

    Fotky z akce jsou umístěny ve fotogalerii.

Jakub Č.