SUBMENU

Pionýr

 

Opravdu dobrý tábor

 

   

počítadlo.abz.cz


  

» O nás » Aktuality » Operace „PANDORA“- II. celorepublikového airsoftového setkání

Operace „PANDORA“- II. celorepublikového airsoftového setkání

Detail [›]

     5. 5. až 8. 5. 2017 jsme se zúčastnili II. celorepublikového airsoftového setkání, které letos mělo krycí název „OPERACE PANDORA“ a byla to doslova divočina. Táborová základna Kapr byla úplně mimo civilizaci. První den jsme strávili připravováním věcí a především stavěním stanů a seznámení se  dalšími účastníky.

     Druhý den nás čekalo konečně bojové nasazení. Povstalci se chtěli nabourat do vládního serveru. Bojovali jsme, co to šlo, ale povstalci nakonec zvítězili. Po obědě jsme se vydali do Vojenského technického muzea v Lešanech a pak následovala stanoviště, která otestovala naši schopnost spolupráce, protože týmy byly namíchány ze všech výprav.

     Třetí den byla další operace. Vláda vyvíjela bojové viry a bakterie a povstalci se rozhodli odpálit tuto tajnou laboratoř do vzduchu. Tato partizánská akce se neobešla bez boje. Nakonec povstalci laboratoř odpálili. Odpoledne nás čekaly dovednostní soutěže. Byla jich spousta: Střelba z luku, foukačky, praku a laserové zbraně, hod granátem, nožem a sekerou, hledání min, přebíjení na čas, záchrana rukojmího, střelba na písmena, střelba na laserové střelnici, střelba s primární a sekundární zbraní a zkouška síly v nohou na stanovišti Bungee-running. Členové naší jednotky obsadili dvě příčky, Kamil Černý 3. místo za profi střelbu a Petr Hammerle 1. místo také za profi střelbu. Večer byl táborák, u kterého se všichni bavili a seznamovali. V noci se pro starší konala hra Predátor.

     Poslední den nás čekala rovněž poslední mise, protože po zničení laboratoře jsme se všichni nakazili virem. K uzdravení bylo potřeba získat lék, ale bohužel to nešlo bez boje. Nakonec se všichni uzdravili, ale nejvíce léku získal modrý tým.

     Poté už následoval slavnostní nástup a balení. Byl to hezký prodloužený víkend, během kterého jsme si nejenom užili airsoftu, ale také našli nové kamarády z ostatních výpravami, které sem přijeli z Prahy, Ústí nad Labem a Strašic. A hlavně jsme byli rádi, že se všem líbilo a všechno klaplo, protože naše Pionýrská skupina Mír Domažlice a 63. PS Sosna byli hlavními organizátory setkání. 

 

Kuba A.